02
Сентябрь
2017

NEXT-2017: до професійного журі приєднається кінооператор із Болгарії

До професійного (дорослого) журі ІV МДКФ NEXT, який проходитиме в Одесі 8-9 вересня, приєднається відомий кінооператор і фотограф з Болгарії Красімір Андонов.
Колишній випускник, а нині доцент Національної академії театру та кіномистецтва в Софії, Красімір Андонов є лауреатом Bulgarian Film Awards і кінофестивалю SEEfest у Лос-Анджелесі. Активно працює над створенням повнометражних, короткометражних, документальних стрічок, в рекламній індустрії тощо. Нещодавня операторська робота Красіміра Андонова — у стрічці-казці «Ліля-рибка» (болгарською «Лили Рибката»). У Болгарії фільм виходить в прокат у січні 2018 року.
Нагадаємо: на міжнародному дитячому кінофестивалі NEXT, який був започаткований Одеською кіностудією і незабаром пройде вже вчетверте, журі за традицією представлено професійним (дорослим) і дитячим складом. Професійне очолює актор, телеведучий, режисер, сценарист, продюсер Віктор Андрієнко.
У конкурсній програмі візьмуть участь професійні фільми авторів з України та зарубіжжя.
Дитяче журі, до якого своїх представників делегували кіно- та телевізійні школи України, обиратиме найкращий аматорський фільм, створений дітьми для дітей
Церемонія відкриття відбудеться 8 вересня о 16.00 на Одеській кіностудії. Наступного дня (в суботу, 9 вересня) фестивальниммайданчиком буде дитячий центр «Молода гвардія». 
Також кінопокази пройдуть в мережі кінотеатрів «Планета Кіно».
Дитячий кінофестиваль NEXT вперше відбувся в Одесі в січні 2016 року, протягом минулого року проводився ще двічі — в травні й в грудні. 
За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного кінофестивалю «NEXT» Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016». 
Організатори IV МДКФ NEXT: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеської міської ради.
Керівник прес-служби:Ольга Щербакова +38-066-737-37-17 +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua
Електронна пошта оргкомітету:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.

 
  • Вниманию рекламодателей!
    Вниманию рекламодателей!
  • С 1 Декабря 2012 года Одесская киностудия проводит экскурсии для туристов ...
  • Аренда складских и офисных помещений помещений
    Предлагаются в аренду складские и офисные помещения ...