09
Сентябрь
2017

Названі переможці ІV МДКФ NEXT

Дитяче й професійне (доросле) журі оголосило переможців ІV МДКФ NEXT. Це сталося під час церемонії закриття міжнародного дитячого кінофестивалю, яка пройшла в кіноконцертному залі дитячого центру «Молода гвардія».

На думку дитячого журі, до якого входили хлопці й дівчата віком від 6 до 15 років, найкращим аматорським фільмом ІV МДКФ NEXT є стрічка «Залиш його у парку» (реж. Наталя Денисенко, Володимир Крутоус, студія Ку-раж, місто Кропивницький).

Кінострічці «Польоти фантазії» виробництва студії «Кіноспіраль» (м. Чернігів, реж. Олександра Тригубенко) віддали перемогу в конкурсі аматорських робіт представники професійного (дорослого) журі. Від імені журі його голова — актор, сценарист, режисер, продюсер Віктор Андрієнко зі сцени похвалив творців фільму за нестандартний хід, який було використано у стрічці.

Найкращим анімаційним фільмом визнаний «Мишко та Місячна Дзвінка» (режисер циклу — Людмила Ткачикова, автор сценарію Наталя Гузєєва). За технiкою виконання мультфільм є мальованою перекладною анiмацiєю з використанням 2D технологiй. Поки що герої розмовляють голосами народних артистів України Богдана Бенюка та Наталії Сумської, а в подальшому їх в озвучуванні замінять 9-річні діти.

Особливими дипломами було відзначено ще кілька фільмів. Це, зокрема, одеська стрічка «Талісман» і кіно «Звірі» (м. Чернігів).

Церемонію закриття ІV МДКФ NEXT в «Молодій гвардії» відвідали діти, які нині там відпочивають, і юні любителі кіно, які навчаються в кіношколах України й приїхали до Одеси спеціально на кінофестиваль.

Члени професійного журі: Олена Палашек (ліворуч), Наталя Гузєєва (всередині) і Віктор Андрієнко

Дитяче журі оголошує переможців в номінації «Кращий аматорський фільм»

Режисер-мультиплікатор з понад 30-річним досвідом Людмила Ткачикова

Віце-президент фестивалю NEXT Ольга Щербакова

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.

 
  • Вниманию рекламодателей!
    Вниманию рекламодателей!
  • С 1 Декабря 2012 года Одесская киностудия проводит экскурсии для туристов ...
  • Аренда складских и офисных помещений помещений
    Предлагаются в аренду складские и офисные помещения ...