05
Сентябрь
2017

Майстер-класи на фестивалі NEXT: хто, де, коли

Проведення професійними кінематографістами майстер-класів (проект NEXT-school) є однією з традицій міжнародного дитячого фестивалю NEXT, який 8-9 вересня відбудеться в Одесі вчетверте.

«Роль костюму і реквізиту в кіно» — майстер-клас з такою назвою проведуть Лідія Собченко, яка на Одеській кіностудії очолює Департамент підготовки зйомок, і Євгенія Ємельяненко, завідувачка костюмерним відділом.

У портфоліо Лідії Собченко за майже 20 років— робота в таких стрічках як «Потяг поза розкладом» (реж. Олександр Грішин, 1985 р.), «На вістрі меча» (реж. О. Павловський, 1986 р.), «Олександр Довженко. Одеський світанок» (реж: Артем Антонченко, 2015 р.), «Урок Магії» (реж. Лілія Солдатенко, 2017 р.), «Пан Рай» та «Дякую» (реж. Олег Карпенко, 2016,2017 рр.) та інших.

Випускниця Одеського театрально-художнього училища за спеціальністю «художник по костюмах театру і кіно» Євгенія Ємельяненко працювала асистентом художника по костюмах у телефільмі «Пам'ять сонця» Євгена Тимошенка; костюмером у фільмі «Червоний» (реж. Андрій Кокотюха, 2016 р.), художником по костюмах в стрічці «Зрадник» (реж. МаркХеммонд, 2016 р.).

Майстер-класи Лідії Собченко та Євгенії Ємельяненко на ІV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кіностудія, Музей кіно
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардія»

Про професію каскадера дітям розповість гість фестивалю Павло Авілов. Постановкою каскадерських трюків у кіно він займається понад 15 років. Нещодавно закінчив роботу в першій вітчизняній фентезі-стрічці «Сторожова застава» (реж. Юрій Ковальов) за мотивами однойменної книги Володимира Рутківського. Прем'єра «Сторожової застави» в Україні відбудеться за місяць — в жовтні.

Майстер-класи Павла Авілова на ІV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кіностудія 
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардія»

Ще один гість ІV МДКФ NEXT — кінооператор і фотограф з Болгарії, доцент Національної академії театру та кіномистецтва в Софії Красімір Андонов. На фестивалі він увійде до складу професійного (дорослого) журі. Новий фільм-казка «Ліля-рибка» (реж. Ясен Грігоров), в якому Андонов працював як оператор, взимку 2018 року виходить в прокат в Болгарії.

Майстер-класи Красіміра Андонова на ІV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кіностудія 
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардія»

Акторській майстерності й, зокрема, секретам крупних планів, буде присвячено майстер-клас Карена Петікяна. В минулому році він працював у фільмі «Маестро» (реж. Едуард Паррі) за мотивами оповідань Анатолія Барбакару. На ІІІ МДКФ NEXT фільм «Задача», який під керівництвом Карена Петікяна зняли діти, професійне журі визнало найкращим на кінофесті.

Майстер-клас Карена Петікяна на ІV МДКФ NEXT:
8 вересня, Одеська кіностудія

Художник, спеціаліст з комп’ютерної графіки Віктор Оніщенко працював над заставками, ескізами в серіалах та повнометражних стрічках, зокрема, в біографічній історичній драмі Сергія Мокрицького «Незламна» (2015 р.). Його майстер-клас під час NEXT-school буде присвячено роботі художника в кіно (preproduction, postproduction, vfx). Дітям, які мріють проте, щоб кінематограф став їхньою професією, він докладно розповість про кожен з періодів — підготовчий, знімальний, монтажу, про комбіновані зйомки в домашніх умовах тощо, зосередивши увагу на тонкощах створення 3D, композитінгу, ефектів під час обробки поста.

Майстер-клас Віктора Оніщенка на ІV МДКФ NEXT:
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардія»

«Одягніть на актора костюм, зробіть грим — він відразу відчуває себе інакше», — вважає художник-гример Одеського академічного театру музичної комедії ім. М. Водяного Тетяна Котовська. Зробити «правильний» грим непросто, вважає вона. Майстер-класи по гриму на МДКФ NEXT Тетяна Котовська проводить не вперше, пропонуючи юним учасникам спробувати себе в ролі моделі.

Майстер-клас Тетяни Котовської на ІV МДКФ NEXT:
9 вересня, дитячий центр «Молода гвардія»

Нагадаємо: церемонія відкриття ІV МДКФ NEXT розпочнеться 8 вересня о 16:00 в Арт-центрi ім. В. Холодної на Одеській кіностудії.

NEXT вперше пройшов в Одесі в січні 2016 року, протягом минулого року кінофестиваль проводився ще двічі — в травні та грудні.

За внесок в розвиток дитячого кінематографу й організацію міжнародного дитячого кінофестивалю NEXT Одеська кіностудія стала лауреатом рейтингу «Народне визнання-2016».

Організатори IV МДКФ NEXT: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеської міської ради.

Керівник прес-служби: Ольга Щербакова, +38-066-737-37-17, +38-048-339-525

Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua

Електронна пошта:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.

 
  • Вниманию рекламодателей!
    Вниманию рекламодателей!
  • С 1 Декабря 2012 года Одесская киностудия проводит экскурсии для туристов ...
  • Аренда складских и офисных помещений помещений
    Предлагаются в аренду складские и офисные помещения ...