15
Август
2017

Допрем'єрний показ гостросюжетного історичного фільму "Червоний" в Одесі

Раді запросити вас на творчу зустріч із знімальною групою та допрем’єрний показ повнометражного художнього фільму "Червоний" режисера Зази Буадзе, створеного «ІнсайтМедіа продюсерський центр» у співпраці із Одеською кіностудією.

Про фільм:
Сюжет стрічки розповідає про героя, який бореться за ідеали вільної України в умовах протистояння ворожому тоталітарному режиму.
1947рік. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай.
Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.
Режисер-постановник: Заза Буадзе, явтор – сценарію: Андрій Кокотюха, за мотивами роману Андрія Кокотюхи «Червоний». Оператор: Олександр Земляний, композитор: Франко Еко, художник-постановник: Юрій Ларіонов, художник по костюмах: Світлана Симонович, художник-гример: Леля Поліщук, режисер монтажу: Віктор Маляренко, звукорежисер: Олег Кульчицький, лінійний продюсер: Андрій Полікашкін.

Starring:
Микола Береза, Олег Шульга, Любов Тищенко, Олександр Мавріц

Продюсери: 
Володимир Філіппов, Андрій Суярко, Алла Овсяннікова, Олександр Коваленко

Трейлер за посиланням: https://www.facebook.com/Chervonyyfilm/

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.

 
  • Вниманию рекламодателей!
    Вниманию рекламодателей!
  • С 1 Декабря 2012 года Одесская киностудия проводит экскурсии для туристов ...
  • Аренда складских и офисных помещений помещений
    Предлагаются в аренду складские и офисные помещения ...