11
Август
2017

Діти для дітей: на фестивалі NEXT покажуть аматорські кінострічки

На IV Одеському Міжнародному дитячому кінофестивалі, який відбудеться  8-9 вересня 2017 р. у  залах Одеської кіностудії та мережі кінотеатрів «Планета Кіно», будуть представлені аматорські фільми, створені дітьми для дітей. Найкращу стрічку обиратиме дитяче журі, членів якого рекомендують керівники кіно- та телевізійних шкіл з усієї України.

На минулому кінофестивалі (у грудні 2016 року) юні аматори кіновиробництва з 15 регіонів України представили загалом понад 50 робіт. Професійне, доросле, журі МДКФ дискутувало з дитячим щодо стрічки-переможця. Перше віддавало перевагу фільму про заповзятливого школяра «Задача», знятому дитячою творчою групою під керівництвом актора та режисера Карена Петікяна. Друге — зворушливій англомовній кіноісторії «Назад у майбутнє» про майбутнє без снігу.  

Також в рамках всеукраїнського проекту «Жовтий автобус» на III МДКФ NEXT було представлено фільми, зняті дітьми з зони АТО і юними переселенцями. Понад 40 дітей відпочивали і працювали в літньому кінотаборі під Одесою — в Сергіївці: самі придумували сценарії, розробляли костюми, робили розкадровки, записували музику. Фільми створювалися за сприяння Одеської кіностудії, яка допомагала юним колегам костюмами і реквізитом. Проект «Жовтий автобус» отримав визнання III МДКФ NEXT. На фестивальній сцені нагороду отримав Діма Покиньтелиця з Красногорівки (Донецька обл.).

Цьогоріч організатори Міжнародного дитячого кінофестивалю розширили географію аматорського конкурсу, вирішивши представити роботи юних українців діаспори — зокрема, Германії, Канади, Польщі.

Також під час фестивалю NEXT відбудуться покази національних та зарубіжних кінокартин та мультфільмів, в тому числі ретроспективні, пройдуть майстер-класи, творчі майстерні, зустрічі з відомими кінематографістами тощо.

Організатори МДКФ NEXT-2017: Одеська кіностудія за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Одеської ОДА та Одеського міської ради.

Керівник прес-служби: Ольга Щербакова +38-066-737-37-17 +38-048-339-525
Інтернет-сайт кінофестивалю: nextfilm.od.ua

Електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

"Желтый автобус" 

Комментарии (0)

Оставить комментарий

Пожалуйста, войдите, чтобы комментировать.

 
  • Вниманию рекламодателей!
    Вниманию рекламодателей!
  • С 1 Декабря 2012 года Одесская киностудия проводит экскурсии для туристов ...
  • Аренда складских и офисных помещений помещений
    Предлагаются в аренду складские и офисные помещения ...